Bize Ulaşın 0 (212) 916 17 18

Hakkımızda

hakkımızda

İnvest Morg ,2000 yılından beri Morg Üniteleri ve Klimalı Tabut,Tıbbi cihazlar,soğuk hava depoları, cenaze hizmet araçları alanlarında 20 ye varan ürün çeşidi ile Türk sanayisine hizmet vermektedir. Şirketimiz bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge grubu ile yaptığı çalışmalar sonucu, çözüm üreten projeleri ile Türkiye de İlk defa kendi tasarımlarını üreterek bu sektörün oluşumunda hiçbir fedakarlıktan kaçınmamıştır.

İnvest Morg; bulunduğu Morg Ve Klimalı Tabut sektörün en iyisi olabilmek amacıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Ar-Ge faaliyetleri ,kaliteli üretim ve satış sonrası hizmetleri ayrılmaz bir bütün olarak gören öncü bir firmadır.Bu bağlamda, İnvest Morg istenilen hedeflere ulaşmak için ;kaliteli üretimin ve sürekliliğin gerçekleşmesi amacıyla personelin memnuniyetini ve gelişimini sağlamak amacıyla,genç ve dinamik personelin bilinçli katılımı için ortam yaratmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına uygun doğru üretimi gerçekleştirmeyi, üretimde sürekli güncellemeyi teknik destek ve satış sonrası hizmetlerde en üst kaliteyi yakalamayı lider kuruluş olma yolunda sisteme ve çalışanlara yatırım yapmayı kalite politikası olarak belirlemiştir.

İnvest Morg, en kaliteli,en güvenilir ve en ekonomik Klimalı Tabut Ve Morg ürünlerini ülkemizdeki ve dünyadaki sektör kullanıcılarına üstün hizmet anlayışıyla ulaştırmanın gururuyla gelişmesine devam etmekte ve bir dünya markası olmak yolunda ilerlemektedir. Şirketimiz gelişen teknolojiyi takip ederek kendi bilgilerimizle bağdaştırıp yeni kaliteli Morg Ve Klimalı Tabut ürünlerini yaratmakta ve kalite güvencemizi daima müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.